Covid-19

Corona Virüs'den Korunma UltraViole-C (UV-C) STERİLİZATÖR

  • Güneş’ten gelen UV-C ışığı, atmosferin ozon tabakası onu engellediğinden özellikle kış mevsiminde Dünya yüzeyinde zayıftır.

  • Sterilize etme özelliği nedeniyle genellikle uzmanların gözetiminde hastaneler ve tıp merkezlerinde kullanılan Ultraviyole-c ışık kaynakları direkt ve dolaylı olarak kullanım sahalarına sahiptir. İnsanların bulunmadığı ortamlarda direk insan bulunan ortamlarda dolaylı olarak kullanılır.

Bu yüzden öneriler kısmında bulunan cihazlarımızda bulunan otomatik algılayıcılar vasıtasıyla ortamda insanlar, evcil hayvanlar varken cihaz çalışmaz, bundan dolayı ev ve işyeri kullanımı mümkündür.

  • Yeterince güçlü UV-C ışığı kısa süreler içinde bakteri, virüs, küf ve diğer patojenler gibi mikroorganizmalara karşı uygun olmayan ortamlar oluşmasını sağlar, COVID-19 gibi virüslerin DNA'sına zarar vererek kesin öldürücü bir rol oynar.
    Bu sebeplerden ötürü CORONAVİRÜS'e karşı kullanılabilir. Asansörler ve benzeri bir kaç kişinin bir arada bulunduğu kabinler, ev girişlerindeki hol gibi virüsler ile en sık karşılaştığınız alanlarda süratle dezenfeksiyon sağlamaktadır. Taşınabilir modelleri ile evinizin her odasında gönül rahatlığıyla dolaşmak için; kurumumuz tasarım ve uygulama çözümleri konusunda yetkili kurum izinleriyle uzmanlarımızla destek verebilmektedir.

Önerdiğimiz Satışta Olan Modeller